FAREFFECT SERA ISITMA TEKNOLOJİSİ

'Tedarikçi Firma Tanıtımı' forumunda Mustafa Güngör tarafından 21 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler: Etiket Ekle
Konu Durumu:
Gösterimden Kaldırıldı.
  1. Mustafa Güngör

Mustafa Güngör FAREFFECT Tedarikçi (Mal)

Patentli ve nano teknoloji ile üretmiş olduğumuz olan FAREFFECT ISITMA TEKNOLOJİSİ'nin üretim ve satışları tarafımızdan gerçekleşmektedir.

Hiç ışık almayan dört duvar bir mekanda dahi meyve-sebze üretimine imkan sağlayan Fareffect Isıtma sistemleri uzun dalga boyunda ve 180 derece açı ile (Güneş gibi homojen) tam kızılötesi yayın yaptığı için, ortalama %25 verim artışı (kilo ve lezzette artış) olur. Seranın her köşesi aynı ısıda olur ısı farklılığı oluşmaz. Don riski ortadan kalkar.

SARFİYAT OLARAK EN UCUZA ISITTIĞINI İDDİA EDEN ÜRÜNE GÖRE %50 DAHA UCUZ BİR MALİYET İLE ISITIR.

Bu kadar uygun ısıtabilmesinin sebebi ise ürünün termostatlı olup 3-5 dakika çalışıp, 10-25 dakika elektrik harcamadan ısıtmayı sağlamasıdır.

Ürünlerimiz eskimez. Okside olmaz. Servis, bakım gerektirmez yıllarca aynı verimde kullanılır.

http://www.temasglobal.com/sera-isitma

Sera Isıtma Sistemimiz ile ilgili tanıtım dosyasını alttaki linkten indirebilirsiniz.

www.temasglobal.com/Fareffect_sera_isitma_teknolojisi_Sunum.pdf

Meyve kurutma fırınımız ile ilgili tanıtım dosyasını alttaki linkten indirebilirsiniz.

www.temasglobal.com/Fareffect_Kurutma_Teknolojisi_Sunum.pdf

Ayrıca alttaki linkten genel ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz.

http://www.temasglobal.com/FAREFFECT-TARIM-HAYVANCILIK-KATALOG.pdf

Ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

“Ürünlerimizi Kullananların Memnuniyeti En Büyük Sermayemizdir.”

Saygılarımla.

MUSTAFA GÜNGÖR /Genel Müdür

FAREFFECT "GÜNEŞ ETKİLİ ISI & KURUTMA TEKNOLOJİSİ"

TEMAS GLOBAL REKLAMCILIK ARGE SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
    Arnavutköy Mh. Beyazgül Cd. No: 55 Beşiktaş - İSTANBUL,TR
    GSM: +90541 543 31 11 T: +90212 257 15 90
    www.temasglobal.com www.fareffect.com

Konu Durumu:
Gösterimden Kaldırıldı.

Bu Sayfayı Paylaş